20 sep 2013

Week van de Opvoeding in Zeist (advertorial)

Posted by Jos

Week van de Opvoeding in Zeist

Tonneelles, drums alive en buiten spelen tot je groen ziet In de Week van Opvoeding van 7 tot 13 oktober biedt het Centrum voor Jeugd en Gezin met andere organisaties in Zeist leuke en afwisselende activiteiten aan rondom het thema Word spelenderwijs!

 

Voor elk wat wils
Een korte greep uit de activiteiten: vrij spelen in de speel-o-theek, toneelles en Drums Alive. Ook kunnen kinderen meedoen aan Natuursprong – buiten spelen tot je groen ziet.

Geen kosten, wel vooraf aanmelden
Alle activiteiten tijdens de Week van de Opvoeding zijn gratis, wel is voor de meeste activiteiten aanmelden noodzakelijk.

Over het Centrum voor Jeugd en Gezin
Bij het Centrum voor Jeugd en Gezin in Zeist kun je al je vragen stellen over opvoeden en opgroeien, vanaf de zwangerschap totdat een kind volwassen is. Wil je meer weten of aanmelden? Kijk dan vanaf half september op www.cjgzeist.nl!

Comments are closed.